PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104189}

Szkoła rocka

The School of Rock
6,7 49 497
ocen
6,7 10 1 49497
6,8 17
ocen krytyków
Szkoła rocka
powrót do forum filmu Szkoła rocka

Więcej takich . 

ocenił(a) film na 10

Daję 10 za piosenkę na końcu.8 za resztę .Bardzo pozytywna komedia z doskonałą muzyką w tle.Nie każdemu może podchodzić czarny jacek ale nie on jest w tym filmie najważniejszy .

ocenił(a) film na 3
terron

i wkoncu dalas 10 ... wiec sie zdecyduj

ocenił(a) film na 10
Holek94

Chodziło mi o to że cały film nie jest jakiś super extra. Standartowy scenariusz parę śmiesznych sytuacji ale końcówka wnosi go w moich oczach na podium nr. 10 .

ocenił(a) film na 3
terron

spoko

ocenił(a) film na 9
terron

Film jest super!! Końcówka była więcej jak świetna!! Jest czad, jest energia, lubię takie zwariowane komedie :) Też chcę więcej takich :)

ocenił(a) film na 8
daria111

Dobry film z jeszcze lepszą muzyką. Dużo z występujących w tym filmie na prawdę miało talent i nie udawało to też ma znaczenie. Ale najważniejsze przesłanie jest takie, że wystarczy tylko odpowiednio pokierować dzieciaków, uzyskać akceptacje rodziców, czasem nauczycieli, by odnieśli sukcesy w zespołach nie tylko muzycznych i dorównali a nawet przewyższyli w tym dorosłych.

ocenił(a) film na 10
terron

Świetna komedia, widziałem już kilka razy i właśnie teraz skończyłem oglądać - leciała na "n-ce"!
Czy znacie jakąś komedie w tym stylu?

ocenił(a) film na 10
krismovies

tanecious D: kostka przeznaczenia ;)

ocenił(a) film na 8
terron

Teraz ze świecą szukać takich filmów. Może fabuła nie jest jakaś nadzwyczajna, ale za to klimat niepowtarzalny. Czysta rockowa esencja, która wylewa się z ekranu, głównie za sprawą Blacka i genialnego soundtracku :) Po każdym seansie czuję wzmożoną potrzebę słuchania AC/DC ;)

ocenił(a) film na 6
terron

terron Tak sie sklada, ze on jest wlasnie w tym filmie najwazniejszy:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones